Špeciálne mydlo na ovocie a zeleninu

 

Vedeli ste, že mnoho pesticídov, ktoré sa v dnešnej dobe bežne používajú, majú toxické účinky na ľudský organizmus a môžu napríklad negatívne ovplyvniť vývoj nervovej sústavy? Rad pesticídov je radená medzi tzv. Endokrinné disruptory, ktoré majú schopnosť narušiť hormonálny systém človeka.

 

Snahy pestovateľov ovocia a zeleniny, rovnako ako zámery obchodných reťazcov a obchodníkov, dnes dosahujú v ich praktikách tak ďaleko, že okrem chemických postrekov na zvýšenie výťažnosti, zníženie kazivosti a napadnutiu plesňami alebo hubami sa používajú aj ďalšie chemické postupy na úpravu ovocia a zeleniny. Tú si potom väčšina z nás kúpi v obchodoch.

 

Aby tovar dobre vyzeralo je napr. Umelo dofarbované. To všetko je na povrchu ovocia a zeleniny. Samotné umytie čistou vodou však tieto látky nedokáže odstrániť. Jedinou možnosťou je špeciálny prípravok, ktorého jemné tenzidy dokážu narušiť tieto vrstvy chemických látok na povrchu ovocia a zeleniny a následne účinne opláchnuť vodou - najlepšie vlažnou. Špeciálny umývací prostriedok na ovocie a zeleninu Eurona bol vyvinutý s čo najväčším ohľadom predovšetkým k ľudskému zdraviu.

 

V žiadnom prípade nemení chuť ani vôňu ovocia a zeleniny, je veľmi dobre oplachovateľný, účinne odstraňuje nečistoty, pesticídy, farbivá a pod., Ktoré ľahko a rýchlo zmyjete. Aktívna zložka tohto prostriedku je priamo určená pre potraviny a potravinársky priemysel, navyše obsahuje prírodné extrakty zo zázvoru az grepových jadier.

 

Aké ovocie a zeleninu môžem mydlom umyť?

 

Všetky citrusy, jablká, hrušky, banány, ananás, kôstkoviny, melón. Všetky koreňová zelenina, tzn. karfiol, brokolica, bylinky, atď.

 

Napr .: Melón a banán držíte pri konzumácii v rukách, aj vaše deti. Z rúk sa opäť môžu dostať do tela s inou konzumovanú potravinou.

 

Zásadné vlastnosti mydla v bodoch:

 

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Obmýva stopy chemických prípravkov, postrekov a pesticídov, ktoré nemožno zmyť obyčajnou vodou.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Odstraňuje nežiaduce znečisťujúce látky ako napr. Oleje, prach a výfukové plyny.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Obsahuje prírodný extrakt z grepových jadier, sú cenená pre antiseptické a dezinfekčné účinky.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Obsahuje prírodný extrakt zo zázvoru, ktorý je vyhlásený antibakteriálnymi a protizápalovými účinkami.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Nezanecháva žiadnu príchuť

 

Ako správne mydlo na ovocie a zeleninu použiť?

 

Aplikujte pomocou rozpračovače na povrch ovocia alebo zeleniny. Nechajte 1 minútu pôsobiť. Dokonale opláchnite ovocie či zeleninu prúdom vlažnej vody.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Máte nejaký dotaz? Spýtajte sa na čokoľvek.

Priatelia

Hľadáte prácu, zamestnanie, prácu na doma za slovenské peniaze? Inzercia Domáce práce z celej ČR. Chcete nájsť prácu v Čechách práce na internete, zoznam voľných miest, lepšie ako úrad práce Práca. Hľadáte letnú brigádu? Sezóny aj dlhodobé Brigády. Podnikania, multi level marketing MLM, existuje viac multilevlů než len Eurona. Včelárenie a včelárstvo to všetko na včelárske potreby pre včelárov máme včelárske stránky aj pre slovenského včelára.
RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná predajňa, Rybárske potreby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná predajňa. Fanstránky k Eurona nájdete Českom a Poľskom jazyku. http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png 
.

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky