Aktualizovaný Úspešný štart s Eurona

 

Čím viac katalógov svojim známym vo svojom okolí ukážete, tým viac budete mať objednávok, a tým aj viac zarobíte :) Prémiový program, v ktorom môžete získať výrobky od Eurona zadarmo a zvýšiť tak svoj ​​príjem hneď na začiatku.

 

Program Úspešný štart s EURONA je určený novým poradcom a zákazníkom ako podpora v začiatkoch. Cieľom Úspešného štartu je podporiť poradcu a zákazníkmi Eurona v prvých troch mechoch.

 

Úspešný štart Vás navyše postupne navedie k ceste, ktorú už iní pred vami úspešne vyskúšali. Sieťový marketing je najúspešnejší forma predaja na celom svete.

 

Každý výrobok má svoju bodovú hodnotu (BO), ktorá je uvedená u každého výrobku. Za dosiahnutie požadovaného bodového ohodnotenia daného kroku Vás čakajú skvelé výrobky Eurona zadarmo. Požadovaný počet bodov v každom kroku môžete dosiahnuť aj kumulatívne, to znamená viac objednávkami počas jedného mesačného obdobia.

 

Zapojte sa do programu Úspešný štart a získajte maximum výhod a podpory od Eurona :)

 

http://ekologicka.kozmetika-drogeria.sk/eurona2016/start1.jpg

 

http://ekologicka.kozmetika-drogeria.sk/eurona2016/start2.jpg

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Máte nejaký dotaz? Spýtajte sa na čokoľvek.

Priatelia

Hľadáte prácu, zamestnanie, prácu na doma za slovenské peniaze? Inzercia Domáce práce z celej ČR. Chcete nájsť prácu v Čechách práce na internete, zoznam voľných miest, lepšie ako úrad práce Práca. Hľadáte letnú brigádu? Sezóny aj dlhodobé Brigády. Podnikania, multi level marketing MLM, existuje viac multilevlů než len Eurona. Včelárenie a včelárstvo to všetko na včelárske potreby pre včelárov máme včelárske stránky aj pre slovenského včelára.
RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná predajňa, Rybárske potreby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná predajňa. Fanstránky k Eurona nájdete Českom a Poľskom jazyku. http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png 
.

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky