Eurona by Cerny

Upratovacie a kozmetické prostriedky

EURONA by CERNY vyrába ekologicky šetrné prác, upratovacie a kozmetické prostriedky, ktoré neškodí nášmu zdraviu a životnému prostrediu. jedná sa o široký sortiment praktických výrobkov každodennej potreby, vhodných aj pre alergikov, astmatikov, osoby trpiace ekzémami, predovšetkým sú obľúbené v rodinách s deťmi, u ľudí s ekologickým zameraním alebo priaznivcom moderného štýlu života a trendy výrobkov.

Spoločnosť je na trhu už 17 rokov. Od roku 1995 sa jej zakladateľ Lukáš Černý začal zaoberať výrobou a výskumom najnovších trendov v oblasti bytovej drogérie a kozmetiky. V súčasnosti pôsobí Eurona už nielen na českom, ale aj na slovenskom a poľskom trhu.

EURONA by CERNY má vo svojom portfóliu niekoľko produktových radov s počtom, ktorý dnes prekračuje 300 výrobkov. Bytová kozmetika pod značkou EURONA by CERNY, profesionálna vlasová kozmetika CERNY COSMETIX professional, telová kozmetika CERNY COSMETIX.

Všetky výrobky sú šetrné k životnému prostrediu bez obsahu chlóru, formaldehydov a fosfátov. Nikdy neboli testované na zvieratách a sú balené do recyklovateľných materiálov s veľkým dôrazom na ochranu životného prostredia. Produkty sú vyrobené s použitím tých najčistejších a najlepších komponentov zaručujúcich vďaka originálnym receptúram tie najexkluzívnejšie vlastnosti všetkých výrobkov. Vyberte si z veľkého počtu vôní z pohodlia Vášho domova a poznajte filozofiu troch radov EURONA by CERNY.

Prednosťou všetkých výrobkov EURONA by CERNY je vysoká účinnosť a pritom jemnosť. Nedochádza k poškodzovaniu čistených povrchov. Účinok je okamžitý. nezanechávajú žiadne stopy na čistených plochách. Všetky sa jednoducho aplikujú. úplne bezkonkurenčná je široká paleta vôní, v ktorý sa produkty vyrába.

Môžete výrazne ušetriť za výrobky, ktoré každý bežne kupuje. jednoducho objednáte drogérii a kozmetiku priamo od výrobcu a za výhodné veľkoobchodné ceny. získate nielen možnosť nákupu luxusných pomocníkov, ale aj výrazné úspory peňazí.

Je zaručená 100% garancia kvality = ak Vám výrobok nevyhovuje, máte možnosť ho do 30 dní vymeniť alebo vrátiť, a bude Vám vyplatená celá čiastka späť.

Našim zákazníkom ponúkame trvalo výhodné ceny pri nákupe v e-shope priamo od výrobca, ďalej navyše pravidelné mesačné akčné ponuky s ďalšími zľavami! tovar dostanete až do domov a objednávať môžete v pohodlí Vášho domova, kedykoľvek aj on-line.

 

Komentárov   

0 #2 Naty 2014-08-23 16:18
Používame doma len drogérii od Eurona a som veľmi rada že sme na nej prešla. Vyskúšajte taky rôzne výrobky sa skvele dopĺňajú.
Citovať
0 #1 Amália Nas 2014-07-20 13:01
Používame pre našu domácnosť a zaujalo to aj mhono našich známych. Tahle ich koncentrovaná a ekologická filozofia sa nám moc pozdáva.
Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Máte nejaký dotaz? Spýtajte sa na čokoľvek.

Priatelia

Hľadáte prácu, zamestnanie, prácu na doma za slovenské peniaze? Inzercia Domáce práce z celej ČR. Chcete nájsť prácu v Čechách práce na internete, zoznam voľných miest, lepšie ako úrad práce Práca. Hľadáte letnú brigádu? Sezóny aj dlhodobé Brigády. Podnikania, multi level marketing MLM, existuje viac multilevlů než len Eurona. Včelárenie a včelárstvo to všetko na včelárske potreby pre včelárov máme včelárske stránky aj pre slovenského včelára.
RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná predajňa, Rybárske potreby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná predajňa. Fanstránky k Eurona nájdete Českom a Poľskom jazyku. http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png 
.

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky