Eurona a jej priority

KVALITA - EKOLÓGIA - VAŠA SPOKOJNOSŤhttp://ekologickadrogerie.cz/obrazky/garance.jpg

Kvalita

Výrobky majú unikátny zloženie a vysokú účinnosť. Obsahujú tie najúčinnejšie komponenty, vybrané kozmetické parfumy a zložky. Na všetky výrobky Eurona poskytuje 100% GUARANTEE QUALITY - 100% garanciu kvality.

 

Ekológia

Výrobky sú šetrné k životnému prostrediu - neobsahujú formaldehyd, chlór a samozrejme ani fosfáty. Eurona netestuje svoje výrobky na zvieratách, používajú recyklované obaly. Prostriedky Eurona by Cerny sú šetrné k čističkám odpadových vôd (ČOV).

Piktogram

Úspora

Výrobky sú vysoko koncentrované, tj ušetríte finančné prostriedky pri ich používaní. výrobky sú maximálne účinné - neobsahujú žiadne nefunkčné a zbytočné plnidlá, ktorá majú iba klamlivý efekt väčšieho obalu, zanášajú pračku, znečisťujú vodu a plákaním sa ťažko dostávajú z bielizne. Výrobky Eurona by Cerny obsahujú iba účinné látky v koncentrovanej forme so skvelou rozpustnosťou. Do prípravkov Eurona by Cerny sú starostlivo vyberané tie najlepšie komponenty, ktoré zaisťujú vynikajúce účinky týchto výrobkov. Obsahujú špeciálne zložky napr: OXY-RAY, COLOR-STAB, ELASTIL. Nedochádza k poškodeniu bielizne, ani narušeniu či zoslabeniu jednotlivých vlákien tkanín, aviváže s kondicionérom neobsahujú farbivá. povrchy sú vždy dokonale vyčistené a ošetrené.

Pohodlie

Nákup v pohodlí Vášho domova - dovoz prepravnou službou DPD až do bytu. jenoduché používania výrobkov Eurona by Cerny. Jednoduché objednávanie z katalógu alebo z webu. starostlivá starostlivosť o klienta.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Máte nejaký dotaz? Spýtajte sa na čokoľvek.

Priatelia

Hľadáte prácu, zamestnanie, prácu na doma za slovenské peniaze? Inzercia Domáce práce z celej ČR. Chcete nájsť prácu v Čechách práce na internete, zoznam voľných miest, lepšie ako úrad práce Práca. Hľadáte letnú brigádu? Sezóny aj dlhodobé Brigády. Podnikania, multi level marketing MLM, existuje viac multilevlů než len Eurona. Včelárenie a včelárstvo to všetko na včelárske potreby pre včelárov máme včelárske stránky aj pre slovenského včelára.
RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná predajňa, Rybárske potreby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná predajňa. Fanstránky k Eurona nájdete Českom a Poľskom jazyku. http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png 
.

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky