Životné upratovanie s EURONA!http://kosmetika-drogerie.deni.cz/image/uklid.jpg

Pripravili sme pre Vás novú sekciu Životné upratovanie s EURONA, v ktorej nájdete ucelenú kolekciu z natáčaní programu Životné upratovanie na TV Prima.

Reality show Životné upratovanie pomohla hrdinom zbaviť sa vecí, Ktory im bolo luto vyhodiť hľa ked sa dávno stali nepotrebnými. pretoze ale patrili dlho do života hrdinov a ich najblizsi, vyvolávajú v nich teraz emotívne spomienky, obnažujú hľa skryté citové väzby prebúdzanie dávnej spoločné zážitky. Moderovala Alice Bendová.

Na programe Životné upratovanie spolupracovala spoločnosť Eurona, ktorej "Anjelský tím" spoločne so skvelými produkty Eurona dokonale a rýchlo zvládol náročnú úlohu pri generálnom upratovaní celej domácnosti. Samozrejmosťou je, že rodina v každom dieli bola vybavená sadou našich prostriedkov.

 

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/image/uklid1.jpg

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Máte nejaký dotaz? Spýtajte sa na čokoľvek.

Priatelia

Hľadáte prácu, zamestnanie, prácu na doma za slovenské peniaze? Inzercia Domáce práce z celej ČR. Chcete nájsť prácu v Čechách práce na internete, zoznam voľných miest, lepšie ako úrad práce Práca. Hľadáte letnú brigádu? Sezóny aj dlhodobé Brigády. Podnikania, multi level marketing MLM, existuje viac multilevlů než len Eurona. Včelárenie a včelárstvo to všetko na včelárske potreby pre včelárov máme včelárske stránky aj pre slovenského včelára.
RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná predajňa, Rybárske potreby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná predajňa. Fanstránky k Eurona nájdete Českom a Poľskom jazyku. http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png 
.

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky