Zmluvné podmienky

A) Registrácia a objednania

 

1. \Po zadaní objednávky do systému Eurona je zaslaný informačný e-mail o stave vašu objednávky a konečnej výške objednávky.
2. Odoslaním objednávky informujete súhlas s Vašou registráciou za nezávislého registrovaného zákazníka spoločnosti Eurona sro za účelom získania zliav pri nákupu výrobkov.
3. Zaregistrovanému subjektu následne nevzniká žiadna povinnosť objednávať výrobky spoločnosti Eurona s.r.o.
4. Registrovaný zákazník má právo registráciu kedykoľvek písomne ​​zrušiť bez akýkoľvek sankcií.
5. Poskytnuté dáta podliehajú zákonu č.101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov a v žiadnom prípade nemôžu byť poskytnuté iným právnym subjektom pre obchodné účely.
7. Každý zákazník, ktorý súhlasí s registráciou do obchodnej skupiny p Jiřího Janša, má nárok nakupovať za veľkoobchodné ceny bez obchodnej prirážky 20-30%.
8. Po registrácii zákazník dostane (najdlhšie však do 12hodín od odoslania objednávky cez objednávkový formulár) e-mail s prihlasovacími údajmi na hlavnú stránku výrobca Eurona s prístupom do webovej sekcie pre registrovaných zákazníkov a poradcu k vytváraniu budúcich objednávok.
9. S registráciou získava zákazník svoje osobné registračné číslo a heslo pre on-line objednávanie, sledovanie stavu objednávky a osobné aktuálne prehľady na webových stránkach Eurona.


B) Prvá zásielka

 

1. Súčasťou prvej zásielky je tzv. StartPacket. Obsah StartPacketu: 1ks aktuálny katalóg EuronaByČerný a ČernýCosmetix, 1ks aktuálny cenník, 1ks aktuálne leták, 4ks objednávkový formulár, 1ks reklamačný formulár.
2. Na faktúre majú všetky položky svoju cenu (teda aj bonusy zdarma). V prípade bonusov či darčekov, ktoré dostávate zadarmo, je ich celková hodnota na faktúre odpočítaná v položke ZĽAVA!


C) Poštovné a balné

 

1. Objednávky v hodnote aspoň za 63€ v KC (katalógových cenách) - poštovné a balné nie je účtované.
2. Poštovné a balné činí 5€ pre objednávky nižšia 63€ v katalógových cenách.


D) Spôsob doručenia zásielky

 

1. Tovar je dodávaný na dobierku prepravnou službou DPD v pondelok až piatok 07:00 až 17:00 hod!
2. Každú svoju objednávku si zákazník môže nechať zaslať na inú adresu než "trvalú doručovaciu adresu".


E) Reklamácia

 

1. Zákazník má nárok na vrátenie peňazí do 30-tich dní od prevzatia tovaru, výrobok musí mať aspoň 80% obsahu - 100% garancia kvality Eurona. Po vrátení výrobku Eurona zašle výrobok nový alebo hodnotu výrobku odpočíta v budúcej objednávke (podľa požiadavky v reklamačnom protokole).


F) Ostatné nároky a povinnosti

 

1. Ak si v priebehu 3 po sebe idúcich mesiacov registrovaný zákazník neobjedná, bude mu pozastavené automatické rozosielanie katalógov, letákov atď. Ak obnoví zákazník objednávky, budú mu znovu propagačné materiály zasielané na uvedenú adres
2. Ak si registrovaný zákazník v priebehu 12-tich po sebe idúcich mesiacov neobjedná, bude mu jeho registračné číslo automaticky zrušené systémom.
3. Registrovaný zákazník neplatí žiadne poplatky za správu účtu, zasielanie materiálov a výpisov. Neplatí žiadne vstupné a obnovovacie poplatky za predĺženie registrácia na ďalších 12 mesiacov.
4. Registrovaný zákazník neplatí žiadne poplatky za správu účtu, zasielanie V zimných mesiacoch (v závislosti na mrazoch) môžu byť objednávky prijaté v piatok expedované až v pondelok. Dôvodom je ochrana výrobkov proti možnému premrznutí v skladoch zasielateľskej spoločnosti DPD.

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Máte nejaký dotaz? Spýtajte sa na čokoľvek.

Priatelia

Hľadáte prácu, zamestnanie, prácu na doma za slovenské peniaze? Inzercia Domáce práce z celej ČR. Chcete nájsť prácu v Čechách práce na internete, zoznam voľných miest, lepšie ako úrad práce Práca. Hľadáte letnú brigádu? Sezóny aj dlhodobé Brigády. Podnikania, multi level marketing MLM, existuje viac multilevlů než len Eurona. Včelárenie a včelárstvo to všetko na včelárske potreby pre včelárov máme včelárske stránky aj pre slovenského včelára.
RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná predajňa, Rybárske potreby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná predajňa. Fanstránky k Eurona nájdete Českom a Poľskom jazyku. http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png 
.

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky