Prečo EURONA ?

 

Eurona Vám prináša možnosť vyhnúť sa chemickým škodlivinám, ktorým sme každodenne vystavení. Vaše vlastné pľúca a pokožka pri domácich prácach alebo pri nosení bielizne. Pritom stačí naozaj málo: zadovážiť si prípravky, ktoré obsahujú oveľa menej chemikálií ( napr.formaldehyd vôbec neobsahujú) a naviac výborne účinkujú. Nemusíte ani hlboko načrieť do Vášho vrecka, či strácať čas návštevou obchodného domu alebo drogérie. Dodávanie prípravkov je možné zariadiť priamo do Vášho domova.
 

 

Veríme, že už prvý prípravok si získa Vašu dôveru. Môžete sa spoľahnúť na istotu značky EURONA.
 

 

Drogéria a bytová kozmetika značky EURONA by CERNY je uceleným komplexom prípravkov pre celkovú starostlivosť o domácnosť, riad, bielizeň a automobil. Prináša originálne receptúry z produkcie rýdzo českej spoločnosti Eurona s.r.o., ktorá ich vyvinula s dôrazom nielen na účinnosť, ale aj na ochranu životného prostredia a na maximálnu šetrnosť voči Vášmu zdraviu aj majetku.
 

 

Spoločné vlastnosti všetkých výrobkov EURONA by CERNY

 

Vysoká koncentrácia produktov ( určite porovnajte dávkovacie pomery s produktami konkurencie !), kvalita a účinnosť ( 100% garancia kvality ), ekológia ( žiadne testy na zvieratách, výrobky neobsahujú chlór, formaldehydy ani fosfáty, ktoré zbytočne zaťažujú životné prostredie), jednoduché a príjemné použitie včítane exkluzívnej jemnej parfumácie.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Máte nejaký dotaz? Spýtajte sa na čokoľvek.

Priatelia

Hľadáte prácu, zamestnanie, prácu na doma za slovenské peniaze? Inzercia Domáce práce z celej ČR. Chcete nájsť prácu v Čechách práce na internete, zoznam voľných miest, lepšie ako úrad práce Práca. Hľadáte letnú brigádu? Sezóny aj dlhodobé Brigády. Podnikania, multi level marketing MLM, existuje viac multilevlů než len Eurona. Včelárenie a včelárstvo to všetko na včelárske potreby pre včelárov máme včelárske stránky aj pre slovenského včelára.
RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná predajňa, Rybárske potreby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná predajňa. Fanstránky k Eurona nájdete Českom a Poľskom jazyku. http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png 
.

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky