Čistiace a upratovacie prostriedky sú látky určené na čistenie a upratovania. Termín "detergent" sa niekedy používa pre odlíšenie medzi mydlom a inými tenzidy (saponáty) používanými na čistenie. Čistiace a upratovacie prostriedky, najmä tie, ktoré sa používajú spoločne s vodou obsahujú rôzne látky, napríklad: tenzidy, abrazíva, látky meniace pH alebo ovplyvňujú účinok alebo stabilitu iných zložiek, zmäkčovače vody, enzýmy atď Ekologicky nezávadné umývacie prostriedky pre domácnosti i profesionálne využitie. Vysoko účinné čistiace a dezinfekčné prostriedky pre domácnosť, kanceláriu, hotely a reštaurácie. Odmasťovacie a čistiace prostriedky pre profesionálne čistenie a upratovanie, domáce chémiu, čistenie, odmastenie, vodou riediteľné, ekologické, biologicky odbúrateľné.

Výsledok 1 - 2 z 2

Starostlivosť o kožu

dodanie do 3 dní

Špeciálny impregnačný prostriedok na pravú kožu a imitácii kože

Pomáha chrániť kožu proti popraskaniu. Navracia koženým ...

Katalogová cena: 10,49 €
dodanie do 3 dní

Čistiaci prostriedok na pravú kožu jemný

Skvelý pomocník v starostlivosti o kožené výrobky s ...

Katalogová cena: 12,31 €

Máte nejaký dotaz? Spýtajte sa na čokoľvek.

Priatelia

Hľadáte prácu, zamestnanie, prácu na doma za slovenské peniaze? Inzercia Domáce práce z celej ČR. Chcete nájsť prácu v Čechách práce na internete, zoznam voľných miest, lepšie ako úrad práce Práca. Hľadáte letnú brigádu? Sezóny aj dlhodobé Brigády. Podnikania, multi level marketing MLM, existuje viac multilevlů než len Eurona. Včelárenie a včelárstvo to všetko na včelárske potreby pre včelárov máme včelárske stránky aj pre slovenského včelára.
RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná predajňa, Rybárske potreby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná predajňa. Fanstránky k Eurona nájdete Českom a Poľskom jazyku. http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png 
.

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky