Ekologická bytová drogérie

Prečo používať prostriedky EURONA BY CERNY?

PRODUKTY EURONA NEOBSAHUJÚ:

- fosfáty
- chlór
- formaldehydy
- perborát
- nie sú testované na zvieratách

Prečo je práve toto dôležité?

Fosfáty

Sú obsiahnuté v bežných prostriedkoch do umývačiek riadu dostupných na trhu. Fosfáty sa dostávajú do odpadových vôd a pretože čističky nie sú schopné znížiť ich podiel vo vode, dostanú sa až do vôd prírodných, kde prispievajú k rozvoju toxických siníc. Výrobky Eurona by Cerny fosfáty neobsahujú, pretože pre prírodu najmä v potokoch a stojatých vodách, spôsobujú veľké problémy.

 

Chlór

Je bežne obsiahnutý v rade lacných bielidiel, pracích a dezinfekčných prostriedkoch. Dráždi kožu, oči aj dýchacie ústrojenstvo. Poškodzuje životné prostredie už v malých koncentráciách a negatívne pôsobí na baktérie v ekologických čističkách odpadových vôd. výrobky Eurona by Cerny preto chlór v žiadnom prípade neobsahujú!

 

Formaldehydy

Umelo vyrobená surovina na výrobu radu čistiacich o pracích prostriedkov. Jedná sa o veľmi agresívny konzervant, ktorý vyvoláva vznik alergií, bolesti hlavy, únavu, smäd, dráždi sliznice ... Sú však veľmi potrebné, aby si tekuté výrobky zachovali svoju kvalitu. Vo výrobkoch Eurona by Cerny sú však nahradené šetrnými kozmetickými konzervanty.
 

Perborát

Perborát sodný je výborným bielidlom a čistiace zložkou, preto sa už niekoľko rokov pridáva do prostriedkov na pranie a myšiek riadu. Škodí však živočíchom, vo vyšších koncentráciách je bór považovaný za vážnu hrozbu. V prostriedkoch od Eurona perborát zásadne nepoužívajú. Eurona výhradne používa percarbonát, čo je oveľa ekologickejšie variant bielidlá.

 

Komentárov   

+1 #1 Ljuba Kotrčová 2014-09-13 11:52
S Eurona mám len tie najlepšie skúsenosti používame doma mnoho výrobkov a páči sa to aj ľuďom ktorým som výrobkami ukázala.
Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Máte nejaký dotaz? Spýtajte sa na čokoľvek.

Priatelia

Hľadáte prácu, zamestnanie, prácu na doma za slovenské peniaze? Inzercia Domáce práce z celej ČR. Chcete nájsť prácu v Čechách práce na internete, zoznam voľných miest, lepšie ako úrad práce Práca. Hľadáte letnú brigádu? Sezóny aj dlhodobé Brigády. Podnikania, multi level marketing MLM, existuje viac multilevlů než len Eurona. Včelárenie a včelárstvo to všetko na včelárske potreby pre včelárov máme včelárske stránky aj pre slovenského včelára.
RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná predajňa, Rybárske potreby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná predajňa. Fanstránky k Eurona nájdete Českom a Poľskom jazyku. http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png 
.

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky