Výrobky Eurona by Cerny

Starostlivosť o bielizeň

Pracie prostriedky

Pracie prostriedky sú určené pre všetky textílie vyrobené z prírodných a syntetických vlákien. všetky prostriedky od Eurona obsahujú špeciálne zložky, napr: BIOCEL ®, STABILEX ®, ELASTIL ® a značkové parfumy. Pri dodržaní odporúčaného dávkovania kompletne chránite Vašu práčku, pretože zabraňujú tvorbe vodného kameňa a sú šetrné k Vašej bielizni, pretože sa starajú o každé vlákno tkaniny zvlášť. Dochádza k zmäkčeniu vody. Dokonalá rozpustnosť pracích prostriedkov neobsahujú žiadne plnivá.

 

aviváže s kondicionérom

8x koncentrovanej aviváže a kondicinéry Vám zabezpečí parfum Vášmu prádlu. aviváže prinášajú dlhotrvajúci parfumáciu a mäkkosť. Odevy a posteľná bielizeň sú ako nové. uteráky si uchovajú prirodzenú savosť a hebkosť. Aviváže od EURONA by CERNY obsahujú vybrané kozmetické parfumy. Vône sú vysoko stabilné aj po sušení bielizne v sušičke či po žehlení. Bielizeň po aviváži vonia aj niekoľko týždňov po vypraní.

 

Starostlivosť o deti

Detská kozmetika

Detská kozmetika neobsahuje mydlá, farbivá, minerálne oleje, lanolín, alkohol ani aromatické látky. Starostlivosť o deti - je vhodná aj pre bábätká už od prvých dní narodenia. vďaka neutrálnemu pH nedráždi oči. Oleje radu Starostlivosť o deti lieči zapareniny a preventívne bráni ich ďalšiemu vzniku. Dermatologicky testované Štátnym zdravotným ústavom. Vysoko hydratujú detskú pokožku, ktorá je veľmi náchylná na vysúšanie a podporujú jej prirodzenú funkciu. Sú vhodné aj pre dospelé osoby s citlivú pokožku.

 

Starostlivosť o riady

Ručné umývanie

Ručné umývanie riadu s ekologickou kozmetikou od EURONA by CERNY. Máte pri umývaní riadu záujem o príjemnú vôňu? Vyberte si zo širokej ponuky bytovej kozmetiky na ručné umývanie riadu. Žiadny prostriedok na ručné umývanie riadu neobsahuje fosfor a ďalšie látky problematické pre životné prostredie. Bytová kozmetika na umývanie riadu obsahuje iba účinné látky v koncentrovanej forme.

 

Prostriedky do umývačky

Umývačka riadu zabezpečuje umývanie a zároveň nahrádza ťažšie utieranie. V umývačke umyjete hromady špinavého riadu úplne bez námahy a navyše Vám ostane čas na dôležitejšie veci. Prípravky do umývačky prináša komplexnú a šetrnú starostlivosť o Vaše riadu. Sila enzýmov odstráni aj usadené škvrny. Umytý riad je hygienicky čisté. Použité parfumy zaistí príjemnú vôňu v priebehu umývacieho cyklu.

 

Starostlivosť o domácnosť

Čistiace prostriedky

Čistiace a upratovacie prostriedky sú určené na čistenie a upratovania zvlášť tie, ktoré sa používajú spoločne s vodou, obsahujú rôzne látky napr: tenzidy, abrazíva, látky meniace pH alebo ovplyvňujú účinok alebo stabilitu iných zložiek, zmäkčovače vody, enzýmy atď Vysoko účinné nezávadné umývacie prostriedky pre domácnosti aj profesionálov. EURONA by CERNY ponúka vysoko účinné čistiace umývacie prostriedky pre domácnosť, kanceláriu, hotely a reštaurácie. Odmasťovacie a čistiace prostriedky pre profesionálne čistenie a upratovanie, domáce chémiu, čistenie, odmastenie, vodou riediteľné a predovšetkým ekologické. Rýchle a praktické využitie.

 

WC gély, čistiace prostriedky na toalety

Drogistický látky určené na čistenie a upratovania. WC gély a upratovací prostriedok na čistenie toaliet sú vyrobené výhradne z prírodných látok. Možno použiť v biologických COV. príjemne vonia a neobsahujú minerálne kyseliny. Čističe sú ekologické a biologicky odbúrateľné. Výrobky s minimálnym dopadom na životné prostredie. WC gély sú vysoko koncentrované a intenzívne vonia. Neobsahujú fosfáty, farbivá, geneticky modifikované enzýmy, formaldehyd a ďalšie škodlivé látky.

 

Starostlivosť o rastliny

Starostlivosť o rastliny EURONA by CERNY podporujú silný a zdravý rast Vašich rastlín. zaisťujú vyváženú a optimálnu skladbu živín. Posilňujú koreňovú sústavu rastlín, vitalitu a zvyšujú ich odolnosť voči chorý a napadnutiu škodcami. Ekologická produkcia prispieva k vyššej úrovni biologickej diverzity a na ochranu rastlinných, živočíšnych druhov a prírodného prostredia. Prostriedky sú koncentrované, aby boli dosiahnuté maximálne účinkov pri minimálnej záťaži životného prostredia. Výrobky značky EURONA by CERNY - Green care boli vyvinuté s najvyšším ohľadom na šetrnosť k životnému prostrediu a optimálnu účinnosť pre svoje zameranie. Neobsahujú agresívny chlór ani formaldehyd. Nie sú a nikdy neboli testované na zvieratách. Jednoduché a šetrné dávkovanie, stopercentný výsledok.

 

Starostlivosť o automobil

Ekologická autokozmetika od EURONA by CERNY je maximálne koncentrovaná, aby bolo dosiahnuté maximálnych čistiacich účinkov pri minimálnej záťaži životného prostredia. Autokozmetika boli vyvinuté s najvyšším ohľadom na požiadavky spotrebiteľa, ktorý žiada vysoko účinné čistiace prostriedky na automobily. Ľahká manipulácia vďaka koncentrovanosti a žiadnym zbytočným prísadám. Jednoduché dávkovanie autokozmetiky. Všetky kozmetika rady Car care je vysoko účinná a jemná. Nedochádza k poškodzovaniu čistených povrchov. Prostriedky EURONA by CERNY dôkladne odstráni nečistoty a zachová čisteným plochám prirodzeným vzhľad.

 

Starostlivosť o bazén

Bazénová bezchlórová chémia
Je pre Vás dôležité, v čom sa Vy a Vaše deti kúpete? unikátny bazénový bezchlórový program od EURONA by CERNY je výsledkom dlhodobého vývoja. Produkty sú v úplnom súlade s čistou filozofiou a ekologickou víziou spoločnosti. Najšetrnejší spôsob ošetrenia a jednorazové dezinfekcia vody vo Vašich bazénoch. Nespôsobuje zápach, tvrdosť vody. Výrobky EURONA by CERNY sú vhodné na ošetrenie bazénovej vody najmä pre rodiny s deťmi, ale aj pre osoby s citlivou pokožkou, astmatikov a alergikov.

 

Komentárov   

0 #1 Ljuba Kotrčová 2014-09-13 12:08
Tahle firma ponúka všetko na čo si len spomeniete. Všetko pre dom, záhradu alebo vašu firmu.
Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Máte nejaký dotaz? Spýtajte sa na čokoľvek.

Priatelia

Hľadáte prácu, zamestnanie, prácu na doma za slovenské peniaze? Inzercia Domáce práce z celej ČR. Chcete nájsť prácu v Čechách práce na internete, zoznam voľných miest, lepšie ako úrad práce Práca. Hľadáte letnú brigádu? Sezóny aj dlhodobé Brigády. Podnikania, multi level marketing MLM, existuje viac multilevlů než len Eurona. Včelárenie a včelárstvo to všetko na včelárske potreby pre včelárov máme včelárske stránky aj pre slovenského včelára.
RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná predajňa, Rybárske potreby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná predajňa. Fanstránky k Eurona nájdete Českom a Poľskom jazyku. http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png 
.

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky