Aloe Vera ako hlavná zložka vo výrobkoch Eurona

Spoločnosť Eurona by Cerny používa Aloe Vera v celej rade svojich výrobkov (od avivážou, koncentrovaných pracích prostriedkov a špeciálov pre deti, cez prostriedky na ručné umývanie riadu a tekuté mydlá až po výživové doplnky a kozmetické produkty).

Plne využíva prírodných neoceniteľných vlastností, ktoré Aloe Vera ponúka a prináša na trh široké spektrum unikátnych produktov, ktoré vznikajú pod záštitou ekologickej filozofie spoločnosti.

Aloe Vera & Clinical Carehttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/aloe2.jpg

Exkluzívny produktový rad Clinical Care zahŕňa kozmetické produkty a produkty na podporu zdravia a vitality založené na blahodarnú účinkoch rastlín a liečivých bylín a nájdete v nich okrem iného výhradne tú najkvalitnejšiu odrodu Aloe Vera Barbadensis Miller, ktorá je pestovaná dôsledne vo svojom prirodzenom prostredí v Jaumavském údolí v oblasti východného Mexika. Záruku kvality dokladá celý rad certifikátov (Kosher, Halal, GMP) a tiež certifikát IASC (International Aloe Science Council).

Kontrola kvality, čistoty a šetrnosti spracovanie

Spoločnosť naďalej kladie veľký dôraz na profesionálnou postup spracovania Aloe Vera od zasadenia až po finálny produkt.Jak se zpracovává Aloe Vera?

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Vonkajšie listy, z ktorých drene sa získava tekutý poklad v podobe gélu, sa zbierajú, akonáhle dosiahnuť vek 4-5 rokov, teda v najvhodnejšom období, kedy je ich obsah najkvalitnejšie.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Listy opakovane prejdú dôkladnou vodné kúpeľov, pri ktorej sú zbavené prípadných mechanických nečistôt.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Následná kontrola zaistí výber len tých listov, ktoré sú perfektne čisté, zdravé a silné - teda vhodné pre ďalšie spracovanie.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Vršky a spodky listov sú odkrojené, tŕne odstránené a následne tzv. Filetovanie (šupky, ktoré sú v tomto prípade odpadovým produktom, sa vracajú späť na plantáže, kde sa využívajú ako hodnotné ekologické hnojivo).

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Výsledkom procesu filetovanie je zisk organického ľahko rôsolovitého Aloe vera gélu (tak je nazývaná cenná prírodná dužina).

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Neskôr znovu prebieha kontrola a prísny výber, opätovná vodný kúpeľ a kompletné revízie kvality získaného Aloe.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Prírodné dužina je rozdrvená, prechádza procesom mikronizácie, pasterizácia a chladenie na izbovú teplotu.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/ok.jpg Starostlivá kontrola v každej fáze výrobného procesu je zavŕšená finálnym testom odobratých vzoriek v podobe mikrobiologickej analýzy.

Výnimočnosť získaného gélu spočíva vo veľmi prísnom dodržiavaní absolútnej mikrobiálnej čistoty v jednotlivých fázach výroby, a predovšetkým v profesionálnom certifikovanom spracovanie a stabilizáciu za nízkych teplôt, vďaka čomu je zachovaná blahodárna účinnosť a hodnota všetkých v Aloe obsiahnutých látok.

S.O.S. Aloe sprej prvej pomoci

Eurona by Cerny Aloe Vera S.O.S. sprej s obsahom 85% ALOE PURE (prírodné Aloe Vera gél) blahodarne účinkuje nielen pri drobných poranení a podráždení pokožky (po opaľovaní, bodnutie hmyzom, na omrzliny, ..), ale jeho hojivú silu znásobuje tiež NATURAL DOCTOR v podobne kombinácia 19 liečivých byliniek.

Efektívne tak pôsobí aj proti najrôznejším kožným problémom, proti plesniam a baktériám, pri problémoch s uzlinami, astma atď.

Zároveň si s jeho pomocou môžete pripraviť regeneračné chladivé obklady na citlivú pokožku očných viečok alebo boľavé miesta na tele (chrbát, krčná chrbtica, svaly, kĺby atď).

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Máte nejaký dotaz? Spýtajte sa na čokoľvek.

Priatelia

Hľadáte prácu, zamestnanie, prácu na doma za slovenské peniaze? Inzercia Domáce práce z celej ČR. Chcete nájsť prácu v Čechách práce na internete, zoznam voľných miest, lepšie ako úrad práce Práca. Hľadáte letnú brigádu? Sezóny aj dlhodobé Brigády. Podnikania, multi level marketing MLM, existuje viac multilevlů než len Eurona. Včelárenie a včelárstvo to všetko na včelárske potreby pre včelárov máme včelárske stránky aj pre slovenského včelára.
RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná predajňa, Rybárske potreby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná predajňa. Fanstránky k Eurona nájdete Českom a Poľskom jazyku. http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png 
.

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky