New Page 1

Doprava bez starostí

Ponúkame pohodlné doručenia domov. Zásielku platíte až pri prevzatí tovaru a predovšetkým: Ak objednáte nad 63 € v katalógových cenách, získate dopravu úplne zadarmo!


Doprava zadarmo pre objednávky nad 63 € v katalógových cenách.

 

Keď hodnota tovaru vo vašom košíku presiahne 63 € s DPH, náklady spojené s dopravou za vás hradíme my.

 

Možnosti dopravy:

    Doprava domov (DPD, 5 €)

Dopravu na vašu adresu zaisťuje spoločnosti DPD, ktorá zaručuje bezpečnú prepravu. Cena dopravy je v tomto prípade 5 € a DPD je aktuálne možné využiť iba na území Slovenskej republiky.

Po vydaní zásielky zo skladu Eurona vás DPD kontaktuje prostredníctvom SMS ohľadom termínu doručenia. To je následne možné telefonicky prispôsobiť vašim požiadavkám.

 

   

Komentárov   

0 #2 Ljuba Kotrčová 2014-09-13 12:05
Zadarmo nám vozia drogériu až domov To sa mi veľmi páči takéto služby.
Citovať
0 #1 Amália Nas 2014-07-20 13:13
Možnosť dopravy pre celé Slovensko zadarmo? No prečo by nie, Ďakujeme
Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Máte nejaký dotaz? Spýtajte sa na čokoľvek.

Priatelia

Hľadáte prácu, zamestnanie, prácu na doma za slovenské peniaze? Inzercia Domáce práce z celej ČR. Chcete nájsť prácu v Čechách práce na internete, zoznam voľných miest, lepšie ako úrad práce Práca. Hľadáte letnú brigádu? Sezóny aj dlhodobé Brigády. Podnikania, multi level marketing MLM, existuje viac multilevlů než len Eurona. Včelárenie a včelárstvo to všetko na včelárske potreby pre včelárov máme včelárske stránky aj pre slovenského včelára.
RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná predajňa, Rybárske potreby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná predajňa. Fanstránky k Eurona nájdete Českom a Poľskom jazyku. http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png 
.