Čistič WC sedadiel

Print
Účinné antibakteriálne a čistiace zložky dôkladne odstráni všetky nečistoty z povrchu toaletného sedátka tak, že sa na neho môžete bez obáv pohodlne posadiť.
Čistič WC sedátek
Base price 3,54 €
dodanie do 3 dní
Description
  • Superkoncentrované zloženie.

  • Účinné antibakteriálne a čistiace Priečinok dôkladne odstráni všetky nečistoty z povrchu toaletného sedátka tak, že sa na neho môžete bez obáv pohodlne posadiť.

  • Malé a praktické balenie, ktoré sa vejde do vrecka, tašky alebo kabelky.

  • Môžete ho použiť na toaletách: v zaměstnání, v kine, v divadle, v nákupných centrách, dopravných prostriedkoch a všude tam, kde chcete, aby toaletné sedátko bolo tak čisté, ako vaše sedátko doma.

  • Vďaka praktickej cestovnej veľkosti si môžete vyčistiť napr aj rôzne kľuky na verejnosti, na ktoré inak neradi siahate.

  • Minimálna veľkosť - MAXimálny účinek.

NÁVOD NA POUŽITIE:

  • Nastriekajte rovnomerne na WC sedátko alebo iný povrch (cca 5x ) a zotrite dosucha toaletním papierom alebo papierovou vreckovkou. •

  • Vystačí na vyčistenie cca 40 WC sedátek.

Balenie: 30 ml

Kód: 3017

Body: 4

Hodnocení

There are yet no reviews for this product.

Priatelia

Hľadáte prácu, zamestnanie, prácu na doma za slovenské peniaze? Inzercia Domáce práce z celej ČR. Chcete nájsť prácu v Čechách práce na internete, zoznam voľných miest, lepšie ako úrad práce Práca. Hľadáte letnú brigádu? Sezóny aj dlhodobé Brigády. Podnikania, multi level marketing MLM, existuje viac multilevlů než len Eurona. Včelárenie a včelárstvo to všetko na včelárske potreby pre včelárov máme včelárske stránky aj pre slovenského včelára.
RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná predajňa, Rybárske potreby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná predajňa. Fanstránky k Eurona nájdete Českom a Poľskom jazyku. http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png 
.

Aktuality

03.06.2019

Nový akční minikatalog pro měsíc červen 2019

Akce trvá od 2.6. - 1.7.2019

 

01.05.2019

Oslavte s Euronou první květnový den - lásky čas!

 

01.03.2019

Nový katalog Eurony jaro 2019! Objevte exkluzivní novinky!

Platný od 1.3.2019

 

07.01.2019

K prodeji nové číslo EURONA NEWS. Cena časopisu 29Kč nr. 9377

 

04.01.2019

Aktualizovaný ÚSPĚŠNÝ START pro nováčky