Záruka vrátenia peňazí
 

Na všetky výrobky Eurona by Cerny sa vzťahuje 100% záruka vrátenia peňazí alebo výmena za rovnaký kus. Ak s niektorým z našich výrobkov z nejakého dôvodu nie ste spokojní, vždy ho môžete vrátiť, ak ste spotrebovali max 20% výrobkov.
 

Komentárov   

0 #1 Ljuba Kotrčová 2014-09-13 12:02
Taká to garancia kvality by mala byť všade a né že si kúpite občas takú hlúposť čo vôbec nefunguje a vy ju môžete len tak vyhodiť.
Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Máte nejaký dotaz? Spýtajte sa na čokoľvek.

Priatelia

Hľadáte prácu, zamestnanie, prácu na doma za slovenské peniaze? Inzercia Domáce práce z celej ČR. Chcete nájsť prácu v Čechách práce na internete, zoznam voľných miest, lepšie ako úrad práce Práca. Hľadáte letnú brigádu? Sezóny aj dlhodobé Brigády. Podnikania, multi level marketing MLM, existuje viac multilevlů než len Eurona. Včelárenie a včelárstvo to všetko na včelárske potreby pre včelárov máme včelárske stránky aj pre slovenského včelára.
RAPID AUTOHIFI eshop a kamenná predajňa, Rybárske potreby ARYBÁŘSTVÍ eshop a kamenná predajňa. Fanstránky k Eurona nájdete Českom a Poľskom jazyku. http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.pnghttp://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png 
.